| KaLu13 a întrebat:

Salut prieteni vreau sa stiu si eu cum pot sa-mi scot o fata din cap, i-am spus ceea ce simt pentru ea dar a spus ca nu-s genul ei. Am incercat so uit dar numai la ea ma gandesc oare ce-o fi cu mine?

6 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Cu o alta fata... si cu rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai calule? stii care e cea mai grea operatie pentru un firurg? sa-i scoata femeii p.a din cap.banuiesc,ca e valabila si reciproca?

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Probabil te-ai indragostit. Incearca sa te concentrezi pe alte aspecte, sa-ti ocupi mintea cu alte subiecte. Relaxeaza-te mai mult, ocupa-te de activitatile care iti plac, petrece-ti mai mult timp cu prietenii sau invatand, etc. Orice sa ti-o scoti din cap. La inceput e mai greu, apoi va trece. N-o poti obliga sa fie cu tine happy

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| ionutzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nu e nimic cu tine cu timpu o sa ti treaca