| andreeadeya15 a întrebat:

saptamana trecuta am facut dragoste(protejat) cu prietenul meu, au fost vreo "3 ture", au trecut 4 zile de la contact, iar eu abia acum am observat ca prezervativul a ramas in mine straight face pana acum nu am simtit nimic... e posibil sa fi ramas insarcinata? astept raspunsstraight face

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cazul tau mi se pare cam incredibil.Cum sa nu iti dai seama ca a ramas in tine?!

In primul rand,dupa fiecare partida, baiatul merge la baie, se spala si arunca prezervativul folosit.Lui unde ii era mintea cand trebuia sa verifice daca s-a spart,etc?

In al doilea rand,prezervativul nu e un obiect minuscul, simteai daca ramanea ceva...

Ca ai ramas insarcinata, e aproape sigur.

Abh
| Abh a răspuns:

Este o gluma , nu?

| MMihai a răspuns:

Aproape sigur da!

| MMihai a răspuns:

Înainte să îți începi viața sexuală TREBUIA să te informezi cum se poate evita o sarcină nedorită.
Da proști mai sunteți și tu și ăla, că nici tu și nici prostul ăla, nu ați realizat că el nu are prezervativul, sau că s-a rupt prezervativul și că lipsește o bucată din el.
Va trebuii să mergi și să avortezi urgent, dacă ai rămas gravidă.
Discută urgent cu un medic, că nu te vei descurca tu singură, cu testul de sarcină.

| harciog a răspuns:

Vai Doamne ce-am mai ris. Dupa trei zile a descoperit ca prezervativul era in ea. Aveai timp sa si dai coltul de septicemie.Ei bine sa stii ca ai ramas insarcinata dar, in cazul tau, copilul se va naste cu fessul in cap.

| Mysteryossa a răspuns:

Dar el cand a terminat nu a vazut ca nu mai avea prezervativ? tu nu ai simtit ca a ramas in tine? da, e posibil sa fi ramassad mai bine du-te la un ginecolog

| harciog a răspuns (pentru Mysteryossa):

Nu cred sa fi vazut din cauza ca nu stia ca trebuie sa-l mai si scoata.

| Mysteryossa a răspuns (pentru harciog):

Pai in cazu asta...sa se lase de sex pana cand mai invata cate ceva, nu?

| harciog a răspuns (pentru Mysteryossa):

Pai mai, n-au cum sa se lase de ceva de care nu s-au apucat inca.Sexul il poarta cu ei doar in minte deocamndata.

| Mysteryossa a răspuns (pentru harciog):

rolling on the floor) asa este

| Gmcc a răspuns:

Este posibil sa ramai insarcinata! Dar ca sa te calmezi mergi la cea mai apropiata farmacie ia un test de sarcina si fa-l! Daca Doamne fereste esti insarcinata mergi la un ginecolog!

| Laura46 a răspuns:

Daca a ramas in tine, e clar ca s-a rupt.Dar el cand l-a scos nu a vazut ca era rupt? inseamna ca nu l-a pus bine, sau ati facut prea agresiv de 3 ori cu acelasi prezervativ si de asta s-a rupt.cat despre sarcina.nu se stie.astepti o luna si o sa vezi daca ai ramas. Daca a terminat inauntru este posibil

| vreau1alint a răspuns:

E posibil sa fi ramas dar daca ai facut prostia nu mai fa inca una si nu avorta. Nu merita sa ucizi pentru o neglijenta.

| AndySchleck a răspuns:

Lool... vreti sex si habar nu aveti cu se se mananca... Unul nu stie sa isi puna prezervativ, alta nu stie ce se intampla intr-o partida de sex. Acu pot sa pun si eu o intrebare? E evident ca ati facut sex intr-o bezna lucie deoarece amandoi sunteti rusinati de propriu corp insa intrebarea mea e : Unul a facut sex in China si celalat in Romania? Chiar si pe o bezna lucie e imposibil sa se intample ce-a ce tu ai spus

| Mikidutsa01 a răspuns:

Daca respectivul a terminat in prezervativ...da...e posibil sa fi ramas insarcinata, dar ar fi mai bine sa consulti un medic ginecolog.