| luniii a întrebat:

Scuzati categoria dar e urgent...In urma cu 1 luna mi-am cumparat un laptop macbook air iar acum am observat ca imi apar linii orizontale pe ecran ca si cum s-a intrerupe semnalul la televizor.nu stiu sa explic prea bine.Nu stiu care este cauza, si cum as putea sa o remediez.

Va rog frumos cine poate si stie sa ma ajute.

3 răspunsuri:
| luniii explică:

Multumesc.Oricum e absurd il am de abia de 1 luna si se strica azi e 1 zi cand imi face asa si am mai tinut telefonul LG el.

| Danitz a răspuns:

Poate iti face asa cand ai telefonul prea aproape de laptop si te suna cineva, sau daca ai o boza puternica pe langa laptop, pe laptop.indeparteaza toate electronicele, boxele si chestiile care contin un magnet de laptop, si vezi daca problema persista

| adelina_7313 a răspuns:

Si la mine se intampla la fel trebuie sa te duci la cineva sa iti repare hard discul sau nu mai stiu ce si trebuie sa te duci caat mai repede ca altfel poate sa ti se strice laptopul.