| fghjklkj a întrebat:

Stiit poza asta http://i.imgur.com/NjEVVao.jpg?
Mie imi place de o fata, si credeam ca si ee ma place, ma rog. Am iesit de cateva ori, ne intelegeam destul de bine cred, dupa ceva timp eu am inceput sa-i bat apropouri ca vreau sa fim impreuna, iar ea m-a refuzat si mi-a spus ca ma grabesc.
Dupa doua zile m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna, eu credeam ca vorbeste serios si i-am spus "da". Apoi mi-a trimis poza asta. M-am suparat pe ea pentru ca stia ca simt ceva pentru ea si nu cred ca as ar fi o gluma potrivita de facut cuiva caruia stii ca simte ceva pentru tine.
Unii prieteni imi spun sa intru pe ea si sa ne impacam, altii imi spun ca ar trebui s-o las ca nu merita. Nu stiu ce sa fac, credeti ca ar trebui sa ma impac cu ea?

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Sincer? Cred ca isi bate joc de tine...de ce ti-ar trimite poza daca ea stie ca simti ceva pentru ea? E panarama, cauta alta frate.

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu.
Nu te place deloc.

| peperonies a răspuns:

Nu mai vorbi cu ea. daca vine la tine e bine daca nu oricum nu aveai nici o sansa.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

IN nici un caz sa nu te impaci cu ea, cea mai tare chestie pe care o poti face (daca esti maestru) este sa te combini cu prietena ei cea mai buna, daca asta nu se poate pur si simplu ignor.o total si exista 2 posibilitati - ori ei ii pasa de tine si o sa vina in 4 labe sa.si ceara scuze ori nu ii place caz in care draga prietene spui NEXT

| fghjklkj explică:

Multumesc pentru raspunsuri.