| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt cu o fata pe care o iubesc, tin la ea, din a 6a dar din pacate ne-am despartit des adica imi dadea papucii, ba ne impacam... etc si acum sunt cu ea ...de 1 saptamana si ne intelegem cat de cat bine dar nu inteleg din cauza ei parca m-as muta la alta scoala sa n-o mai vad pentru ca vreau sa fiu cu o fata care tine la mine sincer.nu la caterinca etc : mai degraba m-am plictisit sa fiu cu ea! happy Ce Sfaturi Imi Dati?

1 răspuns:
| marsy a răspuns:

Foarte simplu : despartiti-va. oricum cred ca la voi nu mai mergea relatia.Nu e nevoie numai decit sa pleci din scoala. pn a fi cu o alta fata!