| ramizzerie a întrebat:

Salut sunt impreuna cu o fata si vrea sa ne sarutam frantuzesc si nu stiu cum imi dati niste sfaturi pzzz

3 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Sa ii masezi limba cu limba ta.Ar trebui sa vina de la sine sarutul.bafta

| YoungHomie a răspuns:

Waw asta da intrebare eu zic sa cauti pe youtubelaughing baga si tu acolo "how to kiss" sau cv in genlaughing) trebuie sa ii masezi limba cu limba da vezi sa nu faci ca altii ca o baga si o scoate cum fac cainiilaughing ia-o usor sau iate dupa ea

| ramizzerie explică:

Auzi andreig imi dai id tau de mes plzz sa vbhappybig grin