| MakaroW a întrebat:

Salut.Sunt in clasa a 7 a si imi place de o fata din scoala din care sunt si eu si ea e pe clasa a 8 a, pana acum o saptamana nu am remarcat-o deci nu ma cunoaste si nu o cunosc.Am aflat multe despre ea de pe ask si am aflat ca e timida, sensibila, ca e o fata cu o inima foarte buna si ca face 14 ani in decembrie iar eu fac 14 in noiembrie deci ne potrivim la ani.Eu vreau sa imi cumpar un tricou personalizat unde sa scrie O iubesc pe...(numele ei).Sa il arat la scoala cand o vad singura sau cand o vad in parc si sa i zic tot ce simt pentru ea, ea cum e buna la suflet nu cred ca ma va refuza.Voi ce credeti? Ce ar trebui sa fac? Vreau sa mai mentionez ca o intrebat odata pe facebook unde sunt baietii aia care incercau sa impresioneze o fata cu un trandafir si unde sunt baietii aia care i spun unei fete ce simte fata in fata nu pe mess sau facebook.E o fata simpla care nu vrea baietii cu bani multi si masini scumpe ea vrea pe cineva sa o iubeasca...e asa de buna!

P.S. nu vreau sa stau sa mai o cunosc vreau sa trec la fapte sa i arat cat de mult o iubesc si o sa ne cunoastem intre timp.

Răspuns Câştigător
| ANdrey1300 a răspuns:

O chemi la un suc sau la o pizza sau ceva de genu mai pe seara si o conducii spre casa si in drum spre casa o intrebi daca i-a placut si vrajelii din astea. Dupa ce iti spune ce are de spus spui ca trebuie sa ii spui ceva si te opresti si te duci in fata ei si o saruti sau daca iti e frica poti sa o intrebi daca vrea sa o saruti si daca spune da, nu stiu ...etc inseamna da dar daca spune nu nu o saruta.Incearca

Bafta,sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Invit-o In Oras, apoi spune-i ceea ce simti -happy.

| aadddyyy112123 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea pe facebook si fi amuzant, si nu te lauda la prieteni ca vorbesti cu ea incearca sa fi tu insati...

| Asalhsj a răspuns:

O inviti undeva si ii spui ca o placi atata tot funda