| roby23 a întrebat:

Salut, sunt inca virgin si tot aman momentul primei partide de sex din cauza ca ejaculez prea repede. Adica la filmele porno uneori nu rezist nici 2 minute, cu o fata probabil nici nu va fi contact sexual si voi ejacula. Ce ma sfatuiti s fac? Problema e ca nu mai am 15 ani sa fie o scuza asta...am binisor peste 20

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent de varsta avuta, rezultatul primelor contacte sexuale va fi cam aceeasi. Experienta sexuala se obtine si acumuleaza in timp, uneori pe parcursul chiar si a 2-3 ani de activitate sexuala efectiv....active. Toti baietii/barbatii trec prin aceasta faza mai ''delicata'', dar cu timpul totul se va rezolva. Garantat. Cu conditia sa ai o partenera sigura si mai ales unica. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poti sa ejaculezi mai repede sau foarte greu depinde de la persoana la persoana.De unde sti ca nu o sa fie invers si o sa te inhibi din cauza senzatiei noi, din cauza ca te vede femeia dezbracat, ca o vezi tu, ca trebuie sa o satisfaci, ca nu sti sigur ce trebuie sa faci.
Uite de asta iti trebuie o fata pe care sa o cunosti sa te cunoasca.Trebuie sa te inteleaga si sa aiba rabdare cu tine iar daca vei avea asta nu mai ai de ce sa iti faci griji

| OldSoul a răspuns:

Daca nu-ti invingi aceasta frica, vei ramane virgin.
Si pana la urma, hai sa luam si partea buna, o sa fie cu o tipa, o sa trebuiasca te misti, sa te cordonezi, mana o sa fie doar pentru sprijin, deja vorbim de alta treaba, o sa-ti fie ceva mai incomod, deci e foarte posibil sa durezi mai mult de doua minute.

| CodrutElian1990 a răspuns:

100 de grame de tuica sau o masturare inainte cu 15-30 de minute ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba ar fi un motiv sa nu ai cu cine, asta nu-i motiv, vezi ca s-ar putea sa te minti singur.

| alexandruanghel a răspuns:

Men, totul e in capul tau. Daca tu ii spui creierului sa se controleze, si sa nu ejaculezi asa va fi.