| Annonymuss a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala acum 2 luni cu actuala prietena pe care eu am dezvirginat-o si eu de asemenea eram virgin. Ma temeam foarte mult ca voi ejacula foarte repede dar spre uimirea si disperarea mea, nu am ejaculat deloc la primul contact sexual, la dezvirginare (fara preludiu actul sexual in sine a tinut 30 de minute dupa care m-am dat batut). A doua oara parca ma excitasem mai tare dar am fost intrerupti DIN PACATE, iar a treia oara contactul sexual a tinut circ 45 de minute inca o data spre disperarea mea nu am reusit sa ejaculez, deja devine un chin deoarece obosesc foarte greu (e drept ca prietena mea e incepatoare de-a binelea si nu se misca deloc), nu am evoluat de la pozitia misionarul, data viitoare mi-a promis ca se urca pe mine big grin.

Intrebarea e, care sa fie problema? Una psihologica banuiesc, dar nu se poate pune problema ca ma gandesc in alte locuri sau ca sunt sictirit de sex deoarece fiind vacanta ea e in clasa cu mine si sta in alt oras, iar acum este plecata acasa la ea si ne vedem foarte rar si cand ne vedem e setea aia de dragoste, deci nu se poate pune problema de plictiseala.
Ce sa fac sa nu mai tin asa mult, chiar daca m-as putea mandri cu asta, eu as dori sa fiu putin mai normal big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Si cand treci pe manuala tot asa greu ejaculezi? poate va miscati ca melcii in pat sau poate ai anejaculare - in cazul asta du-te la medic

| Annonymuss explică (pentru DimLight):

Pe manual nu am nicio problema chiar ejaculez repede, si nu ne miscam ca melcii, de fapt eu unul nu, ea in afara de zgarieturile pe spate si strangerile in brate nu face nimic altceva, eu sunt peste ea si dau ca nebunul.

| ViperXd a răspuns:

Nu este nici o problema. Stai calm

| CristianAnonymous a răspuns:

Trebuie sa va miscatii mai rapid sa faceti multe pozitii si data viitoare mai si masturbeazate.happy
Bafta.

| Ștefan241 a răspuns:

Uita-te la un filmuletzrolling on the floor))

| innagaina16 a răspuns:

Pai din cauza a fost ca ai fost virgin,ce e drept nu la multi baieti li se intampla asta,depinde si de persoane, nu e nimic de speriat, eu sunt la medicina si am invatat despre acest subiect, majoritatea baietilor se
ejaculeaza in timpul actului sexual si isi da drumul fata pentru a fi mai placut actul, si dupa care fata s spala si ea va elimina sperma pentru nu a face copii sau sa se lipeasca de peretele vaginal..de asemenea spune-i si prietenei tale sa se miste si ea cum trebuie ca o fata profesionala, si nu nu e o problema psihologica in niciun caz. cauza mai poate fi :daca ea nu arata prea feminin adica daca nu are fund, bust, si frumusetea mai conteaza in general....asta ar fi raspunsul meu! succes!:-D

| ZodiacRO a răspuns:

Nu te excita destul de tare, folosit niste material 18+. pentru fantezii.

| ioanabondar a răspuns:

Pai... E foarte simplu! Incepe cu ejacularea. Eu de fiecare data cand fac sex(viata mea sexuala e doar de 1 luna)incep cu asta. Incepe si tu

| SEFAunikata a răspuns:

Face-ti ma-i multe pozitii si masturbeaza-te si tu mai des!
BAFTA!

| laura05la a răspuns:

Poti sta linistit!:*nu e nimic de. speriat.e asa pentruca.ambii sunteti la inceput! O sa va fie un picut greu la inceput dar dupa o sa fie ok!:*Sper ca te-am.lamurit! FUNDA?

| Pufarina66 a răspuns:

Poate nu te face sa te simti bine. cine stiesad

| Annonymuss explică:

@Evil 17 ani
@DimLight pe manual nu am nicio problema chiar ejaculez repede si crede-ma nu ma misc ca melcul, de fapt eu unul nu, ea in afara de strangerile in brate si unghiile pe spate nu face mai nimic, eu deasupra ei si dau ca nebunul.