| Toalamare a întrebat:

Salut, sunt intr-o mare belea si sunt stresat si va rog sa ma scoateti voi din stresul asta, am fost cu prietena mea, am facut sex si nu stiu cum in timpul sexului s-a rupt efectiv prezervativul, ca era doar banda aia la capatul celalalt al penisului, am scos penisul si atunci am observat, pana s-o scot eu n-am simtit sa-mi dau drumu sau ceva, Nu stiu nici de lichidul preejaculator daca e asa periculos, apoi am scos-o, era culcata efectiv, nu mai era treaza dar repet, nu simtisem ca-mi dadusem drumul, asa culcata mi-a facut sex oral cateva secunde si dupa mi-am dat drumul. Credeti ca se poate sa-mi fi dat drumul de doua ori in asa scurt timp? Sau e vreo sansa sa ramana gravida, cititi va rog tot cu atentie si spuneti-mi (daca e de folos, aceasta a avut ciclul abia inainte de craciun, scriu asta pe 4 Ianuarie la ora 22 )

2 răspunsuri:
| hellokitty156 a răspuns:

Sunt sanșe. Luați pastila de a doua zi să nu aveți parte de vreo surpriză. happy