| Toalamare a întrebat:

Salut, sunt intr-o mare belea si sunt stresat si va rog sa ma scoateti voi din stresul asta, am fost cu prietena mea, am facut sex si nu stiu cum in timpul sexului s-a rupt efectiv prezervativul, ca era doar banda aia la capatul celalalt al penisului, am scos penisul si atunci am observat, pana s-o scot eu n-am simtit sa-mi dau drumu sau ceva, apoi am scos-o, era culcata efectiv, nu mai era treaza dar repet, nu simtisem ca-mi dadusem drumul, asa culcata mi-a facut sex oral cateva secunde si dupa mi-am dat drumul. Credeti ca se poate sa-mi fi dat drumul de doua ori in asa scurt timp? Sau e vreo sansa sa ramana gravida, cititi va rog tot cu atentie si spuneti-mi (daca e de folos, aceasta a avut ciclul abia inainte de craciun, scriu asta pe 4 Ianuarie la ora 22 )

10 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Nu ai cum sa ejaculezi fara sa simti, este imposibil happy Iar sarcina fara ejaculare, din nou, nu se poate. Din cele descrise de tine, nu sunt sanse sa ramana insarcinata, te stresezi inutil

| Toalamare explică (pentru Robert2526):

Asta spun si eu, am simtit eu un minut ca se simtea ciudat de bine dar n am realizat, abia dupa. si cred ca din cauza ca m-am speriat mi s-a culcat. ca dupa asa culcata cum a fost mi-am dat dupa drumu, m-am stresat si panicat rau asearahappy

| Toalamare explică (pentru Robert2526):

Crezi ca era posibil ca inainte de ejaculare in timpul sexului sa mai curga picaturi de sperma involuntar?

| Toalamare explică (pentru Toalamare):

M-am gandit si la o pilula de a treia zi. dar are 15 ani fata.

| Robert2526 a răspuns (pentru Toalamare):

Nu, nu are cum sa curga sperma involuntar.
Daca fata are 15 ani, pilula nu e suficient de sigura pentru ea, nu recomand sa o folositi, mai ales ca nu sunt motive

| Bogdan0783 a răspuns:

Sanse sunt. Evident, depinde de mai multe situatii.

| Toalamare explică (pentru berges234):

Poti sa mi explici mai detaliat de ce nu, te rog

| Toalamare explică:

Ps: am si urinat exact inainte de contactu sexua