| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o mare incurcatura.Am iesit ieri pe strada cu prietenii mei. Un baiat de 15 ani care e tigan, O fata de 16 ani tot tiganca care are o sora mai mica de vreo 7 ani,Vanessa, si vine si ea pe strada, mai vine o fata de aproape 18 ani, si inca una de 16 ani. N-am jucat combinata,un joc inventat de noi, ca un fel de volei dar fara fileu.O fata tot de 7 ani,Cristina e prietena cu Vanessa.S-au certat alaltaieri ca Vanessa i-a spus surorii mai mici a Cristinei ca hai sa facem s**, foarte ciudat.Acum tigancile,tiganci raman. In fine, cert este ca fata aia Cristina s-a bagat in terenul nostru era sa-i dam cu mingea in cap... I-am zis o data, de doua ori dar nu asculta! Ea ne-a "parat" strabunicasii si noi am zis ca ne doare in c** Vanessa ne-a parat si ea.Noi am fugit in sus,si radeam pe seama ei. Dar ne-am dus mai sus si nu se auzea nimic,o faceam babornita pe strabunica-sa in toate felurile. Cand ne-am intors ne-am asezat pe niste scari. Ea a venit la noi si cica: "-Ce-a veti ma cu Cristina?! Nu are purici, nu-i curge nasul,nu e tiganca! Mai rar asa copil ca ea!" Noi i-am zis ca ne incurca la joc si o loveam cu mingea in cap! Ea ne-a zis ca mai bine ii venea mingea in cap, da macar o lasam sa joace! Apoi a zis ca ne spune pe toti la parinti. A zis asa: "-Si pe tine! Si pe tine! Si pe tine! " Nimeni nu o suporta pe ea. Dar mama mea vorbeste mereu cu ea! Nu stiu ce sa fac! Mor! Daca ma spune ma cearta rau de tot mama! Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Tarani.

| kzd a răspuns:

Asta e ceva gen AcasaTV, iti ceri scuze, chiar daca nu esti sigur ca ai facut ceva si ai scapat de orice laughing. O zi buna sa ai!

| Ajutatorool a răspuns:

Pai puteai sa iti cumperi telefon in orice moment, nu vad unde e problema.

| AnalbagRevine a răspuns:

Ra ra ti ti ti ti...tzagani peste tot fara sa stii
furam telefoane ne plac femei goale
suntem tigani

| cristinicadulcica18 a răspuns:

In primul rand NU trebuia sa te porti asa! Ce te doare daca o lasi sa se joace. Eu am o sora de 4 ani care face numai ce o taie capul si tot timpul da vina pe mine. Imi vine sa o strang de gat dar ma abtin.laughing asa ca ar trebui sa te duci si sa-i ceri scuze. Ce poate sa-ti faca mama ta decat sa te certe? MARe Chestie.laughing nimeni nu a murit dintr-o palmalaughing) BAFTA!happy

| borutz a răspuns:

Doamne ce poveste laughing)Si acum rad laughing)
Taranii tot tarani ramanwinking

| AnoOo a răspuns:

Ceri-ti scuze!