| baby1 a întrebat:

sunt o fata obisnuita care cu ajutorul prietenei mele am facut cunostintsa cu un baiat destul de atragator, dar din pacate acest baiat nu e genul meu.CUM SAI SPUN ACEASTA?

2 răspunsuri:
| Limba a răspuns:

Adica te place si el? Sau tu il placi si nu stii cum sa-i spui asta? Bine daca el te place si nu il placi ca nu e genu tau poti sa i spui prietenei tale sa ii zica chestia asta, dar daca e a doua varianta mai iesiti impreuna vorbiti pe mess la telefon mesaje etc big grin

| vasyaas a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai fi directa si iai lamuri normal ce simti.
Cred ca daca as fi in locul lui as intelege mai usor asa.