| robynho20 a întrebat:

sunt un baiat de 13 ani si sunt indragostit de o fata de 14 ani, ce sa fac, stiu cum sa ma comport frumos cu fetele, sunt foarte de treaba si sunt deschis in orice... >sfaturi--- roby_the_best16

3 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Pai, daca spui ca stii sa te comporti cu fetele si esti de treaba, atunci abordeaz-o pe fata pe care o placi!

| alexoz a răspuns:

Draga robinho20, dragoste nu sse bazeaza pe sfaturile altcuiva nu o cunosc pe fata nu stiu ce gen e nu pot sa te ajut si nu ai nevoie crede-ma intreab-o sincer ce crede despre tine si daca te place, daca nu acionezi tu o va face ea in viitor poate ca se va indragosti de alticineva in timp ce tu te intrebi daca s-o intrebi sau nu.bafta

| sweetgirl_9654 a răspuns:

Daca stii cum sa te comporti, nu vad care ar fi problema! Incearca sa-i arati ca o placi! Succes!