| Abrudan_Iulia_1996 a întrebat:

Nu stiu cum sa ma comport in fata unui baiat pe care chiar il plac, ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Vad ca multi te-au sfatuit sa fii tu. e ok, fii tu, dar incearca sa nu faci lucruri iesite din comun daca esti o fire mai nebunatica si agitata. Incearca sa stai calma, zambeste-i des, prietenesc, dar nu chiar la tot ce spune. Intra in conversatie cu el despre orice... Daca iesiti in grup, fa mici glumite, alatura-te conversatiei sa nu creada ca esti retrasa ci ca esti o persoana chiar ok. Stapaneste-ti emotiile jucandu-te cu orice. cu telefonul, cu un suc, cu parul, dar incearca sa nu para prea evident. Sa nu razi zgomotos in caz ca se face o gluma prea amuzanta... si hmm nu stiu.Cam asa procedez eu big grin

| Abrudan_Iulia_1996 explică (pentru kRedhead):

MULTUMESC...Si DA, sunt nebuna ...total!

10 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Te duci la el si ii arati chiloteii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu! Nu e imparatul si nici regele e doar un tanar ca si tine special pentru tine sau nu. Fii tu asa cum te comporti cu ceilalti colegi, prieteni etc.
Sper ca te-am ajutat happy

| ShadoWCrist a răspuns:

Fi tu insuti.Arata-i ca il placi.happy big grin

| dana12848 a răspuns:

Natural...incerca sa-ti ascunzi emotiile ..chear daca undeori e ft greu big grin tonguewinking

| Wukii a răspuns:

Fi naturală.

| GroanOfwinD a răspuns:

Mai întâi te dai cu capul de pereți, apoi te duci și discuți cu el.

| tputpu11 a răspuns:

Nu arata ca ai emotii. Si eu asa eram,ma pierdeam total. Fi tu si gata! Nu incerca sa impresionezi prin tot felul de abordari sau stiu eu ce. Insa daca vrei sa il seduci sau sa faci sa iti cada la picioare,zambeste mereu, fi mai indiferenta, nu te uita mereu mereu la el, si fi misterioasa, asta il va da pe spate.

| Johnny_Madalin_1995 a răspuns:

Hei, eu zic sa te comporti normal, cum esti tu de obicei, doar sa nu fi prea indiferenta fata de el happy.