| Costelus710 a întrebat:

Salut, sunt virgin și urmează să mă dezvirginez. Cum aș putea să fac să mă țină mai mult? (Înțelegeți la ce mă refer).
Vreau răspunsuri serioase, dau funda!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te masturbezi înainte cu o oră/2

| Werrich a răspuns:

Salut, folosesti crème pentru intarzierea ejacularii, se gasesc la sex-shop si la farmacii.

| Anonim13912 a răspuns:

Sa o iei incet si sa nu ye grabesti. Cand vezi ca iti placr foarte mult, schimba pozitia sau opreste-te, saruta fata, mangaieri..si dupa revii.

| Werrich a răspuns (pentru Anonim13912):

"Cand vezi ca iti place foarte mult" inseamna "cand esti excitat"?

| Anonim13912 a răspuns (pentru Werrich):

Da ????