| Alkapone1817 a întrebat:

Salut, te poti masturba singur cu un mini vibrator ca baiat? Doresc un raspuns acum!

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit și cu conștiința libera sa a nu te-ai masturba deloc.

| Alkapone1817 explică (pentru ania):

E ceva rau a in te masturba cu mini vibrator ca baiat?

| suntserios a răspuns (pentru ania):

NU, TU ai fi mai fericita daca nu te-ai masturba deloc. Habotnicia ta nu e o solutie pentru toata lumea.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai unul, desigur.

| Continchiscontsters a răspuns:

Doamne ferește

| Alkapone1817 explică (pentru Continchiscontsters):

Am zis raspuns acum frate nu ce ai crezut tu

| MariaJust a răspuns:

Pentru barbati exista masturbatoare cu vibratii. E destul de sugestiv cum functioneaza dar poti vedea aici cateva poze si detalii https://justlove.ro/categorie/masturbatoare/

Totusi, in alta ordine de idei, cand vine vorba despre masturbare doar imaginatia este limita. Ai grija sa nu exagerezi si sa nu folosesti produse nepotrivite a.i sa-ti faci rau happy

| omulcrestin a răspuns:

Da, se poate, trebuie sa il introduci in