| anonim_4396 a întrebat:

Salut tocmai am facut sex cu prietena mea si totul a fost bine, cand am ejaculat sperma a fost galbuie si intr-o cantitate mai mare.Am fost foarte excitat. Dupa ejaculare m-au durut foarte rau testiculele.De ce?

7 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

E posibil din cauza ca ai fost exictat. cine stie. ai depus "efort" ca sa zic asa. daca nu iti trece in 2 zile eu zic sa te duci la doctor :Xsucces.

| HeadShotttttt a răspuns (pentru inger02):

Oricum mi-a trecut dupa vreo ora. Dar ce naiba de fiecare data cand termin sa ma doara?laughing))Pai renunt laughing)))

| harciog a răspuns:

Degeaba, fara sa ne spui ce gust avea nu ne putem da seama.

| pink425 a răspuns:

laughing se usuca si cad laughing

| HeadShotttttt a răspuns (pentru pink425):

Mda..ma mir de ce iti mai pierzi timpul.Doar ca sa intrii sa faci misto. Du-te la Mario..Ca acolo ai si tu sanse.

| NeneaGogu a răspuns:

Fi linistit, asa patesc unii baieti la primul contact sexual, ai pus prea multa pasiune