| someonevaly a întrebat:

Salut, tot eu suntbig grin. multumesc pentru raspunsurile de pana acum, dar as mai vrea sa va mai intreb ceva. De curand a venit prietena mea la mine, n-am facut nimic, doar neam jukt, ceea c vreau eu sa intreb este daca afecteaza cumva ca eu mi-am frecato si apoi am bagat degetul la ea in vagin.Nu mi-am dat drumu, dar ma gandeam ca acel lichid care curge cand te excitzi poate cauza si el si imi este frica sa nu se intample ceva, am dc sa ma ingrijorez?, va rog ajutati-ma, multumesc :X

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Încearcă să freci un DEX şi un îndreptar ortoepic ortografic şi de punctuaţie al limbii române. Sincer.
Şi după aia bagă degetele şi printr-o gramatică a Academiei.
Şi abia după aia încearcă cu vagin, penis, etc. etc.

Succes.

| catthshshshs a răspuns:

Probabil ca nu.Ideea este ca pe viitor sa nu mai faci asta niciodata! Acel lichid contine spermatozoizi si e posibil sa o lasi insarcinata.Riscul e mic, dar el totusi exista.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Invata analfabetule sa vorbesti.Reformuleaza intrebarea corect si pune-o iar.