| anonim_4396 a întrebat:

1/ ce ii in mintea unei fete atunci cand vede un baiat timid?
2/ ce ii in mintea unui baiat timid atunci cand vede o fata frumoasa si ie rusine sa isi spuna sentimentele fata de ea?

7 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

Eu ti-am vazut toate intrebarile siiiiii din cate am inteles...esti timid, sufletist, sensibil si mai stii poate esti si dragut.Deci cand o fata vede un baiat timid se gandeste(daca e si frumos):Ooo ce baiat dragut, as vrea sa fac cunostiinta cu el!(daca este mai putin frumos):Hmmmmm... E destul de misterios tipu'. hai sa fac cunostiinta cu el! Asa si daca esti baiat timid cum spui tu fa-ti curaj si intreab-o pe fata daca vrea sa fiti impreuna ca pana la urma :ce pierzi daca incerci? Bafta!tongueDaca mai vrei sa vb lasa-mi id-ul tauhappy

| popmirgea1999 a răspuns (pentru BloodyBlade):

Alex_maicon@yahoo.com

Apache
| Apache a răspuns:

Ti-am citit mai multe intrebari...si tu ai o mare problema, in afara faptului ca esti timid!
Ti-e frica sa fi tu insuti...
Ce conteaza ma ca esti timid, sufletist, usor de intimidat ...etc?
Doar fi tu insuti ...si cine o sa te inteleaga o sa te placa asa cum esti
Iti faci prea multe planuri ..si prea multe griji

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Stai linistit ca multe fete le sufera ca proastele ca se indragostesc de niste prosti, cocalari, ca lantuti la gat cu tatuaje cu nr la masina BOS niste smecheri prosti care nu pun suflet si de aceea sufera acele fete. De exemplu tu cand o sa ai prietena pe masura ta desteapta si calculata nu ca toate pitipoancele de azi. Foarte rar gasesti baieti timizi sufletisti in ziua de azi si genu acesta de baieti sunt oameni de valoare care vor reusi in viata. Si sa iti raspund la intrebari 1 o fata cand vede un baiat timid zice ca e dragut si sufletist si 2 In minte unui baiat timid sunt ganduri de teama de a nu se face de ras dar trebuie sa fie increzator in foartele lui sa stii daca nu risti nu castigi in viata. Spre ca te-a ajutat sfatul meu

| deeyutzza94 a răspuns:

Bunahappy
1.Pai depinde de fata, dar si de baiat.Depinde de timiditatea lui adica daca sta toata ziua intr-un colt si ii e ''rusine'' sa iasa afara nu stiu ce sa zic dar intr-un cuvant e fraier. Daca e un tip timid cu o fata (am fost si eu cu un tip foarte timid) si nu are curajul sa ii spuna in fata sentimentele lui pentru ea e de treaba dar nu prea.Nu stiu cum sa iti explic dar fetele gandesc altfel decat baietii. Un baiat trebuie sa stie cand sa fie timid si cand nu.
2.Pai cred ca acel baiat spune in mintea lui ''ce fraier sunt'' laughingcam asa ceva gandeste el ii este rusine ca nu poate sa faca asa.

| Hash001 a răspuns:

Dupa raspunsurile pe care le-ai pus la alte intrebari pari un "badass" un barbat irezistibil dar in realitate esti un sufletist timid care nu va primi nimic in viata.
Good luck having some REAL balls.

| daniel_2012 a răspuns:

Asa intrebare ma.alceva nu aveai ce sa faci?