| Dirr a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu niste intrebari intrebatoare intro relatie.

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Jucati jocul intrebarilor. Trebuie sa va puneti fiecare 40 de intrebari, dar sa nu o repetati, deci daca tu o intrebi " Care a fost cel mai ciudat vis erotic al tau?" ea nu poate sa-ti puna aceasta intrebare. Regula e sa fiti cat mai sinceri, si ai sa vezi ca la anumite intrebari o sa dezbateti mult pe tema respectiva.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vrei sa facem SEX?

| raluk27 a răspuns:

Tu vrei relație sau interogatoriu?

| Dirr explică (pentru raluk27):

Adevarul e ca relatia incepe sa devie plictisitoare, iar ei ii plac asa intrebari!