| Robitu_Andrei_1999 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu o chestie.Pe facebook sunt fete pe care nu le cunosc si vreau sa vb cu ele ca-s unele dragute pentru o relatie. dar dupa buna ce faci, bine tu, nu stiu ce sa-i mai zic....help please

8 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

In primul rand trebuie sa inveti sa scrii corect

| Doub a răspuns:

Pentru binele tau, nu le scrie nimic.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Le spui ca esti analfabet si vrei sa te invete gramatica. Garantat o sa ai mult timp ce discuta.

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Bine zis, Fuego!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

laughing Bai stefan banica, ia vezi ca nu iti mai impodobesc nimic! Se spune Domnule Fuego, ca nu ne-am dus la curve impreuna laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Deși mi-aș fi dorit laughing

| Azzizz a răspuns (pentru LoveSleep):

Presupunand ca nu ai somn si nimic altceva mai bun de facut, te invit sa arunci o privire peste ultima intrebare. P.S. Sper sa ai rabdare sa citesti tot happy

| 1DeadMemories a răspuns:

Sunteti penibili cu intrebarile de genul asta.
Un baiat citit, cult va avea intotdeauna un subiect de discutie cu oricine. Daca n-ai pic de spontaneitate in virtual mi-e teama sa ma gandesc cum esti in real.