| Balan_Gabriel_1990 a întrebat:

am 14 ani si acum cateva zile mi s-a rupt pielea aia care acopera capul penisului...Ei bine acum la baza capului penisului am un fel de piele care se umfla cand am erectie si ma doare...ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa mergi sa discuti/sa fii consultat ori de medicul de familie ori de catre un medic urolog. Fara o consultatie chiar si vizuala nu se poate trage o concluzie sau formula un raspuns. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog, asculta sfaturile date de acesta si apoi lasa-te de masturbare.

| Ro-Uk_Cuplu_1987 a răspuns:

Lasă masturbarea pentru câteva zile și o sa treacă