| Ali516 a întrebat:

Am 14 ani si nu m-am mai masturbat de 3 luni. Dimineata gasesc scurgeri de sperma pe chiloti! De ce?

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Te-a masturbat vreun strigoi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ejaculezi in somn ai vise erotice, e normal la varsta ta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti plin

| ania a răspuns:

AI poluții nocturne, normale, felicitări că nu te mai masturbezi.

| mihai69 a răspuns:

Cum "de ce"?!? De spermă, că așa ai zis...

| doctorandus a răspuns:

Asa se intampla din cauza ca nu te masturbezi suficient. Nu stiu ce speriat de bombe trebuie sa fii sa nu te masturbezi trei luni, la varsta ta.

| varsanofie a răspuns:

Ai rămas cu gându pe undeva, ajungând a visa apoi la cauza viselor eroice happy

| Anonim3177 a răspuns:

Barbatii au in jur de 3-4 erectii in somn.
nu te mai abtine sa nu te masturbezi, e normal la 14 ani sa faci asta., o data pe saptamana e ok.