| AlexChristian a întrebat:

laughing Am 14 ani si sunt dn bucuresti.Am si eu o intrebare cam stupida cei drept.

Deci. Imi place de o fata, i-am zis ca imi place de ea, si de atunci se comporta cam ciudat. De exemplu i-am dat telefonul ca sa o sune pe mama ei, si cand a venit inapoi, ma imbratisat, si nu doar odata, ci de mai multe ori. Dar problema este ca ultima data cand ma imbratisat(vineri) a simtit ca aveam erectie, eu m-am retras repede si mi-am cerut scuze, m-am simtit ca un tampit, si cred ca ea a crezut ca sunt vreun pedofil/pervers sad Si acum mi-e frica sa mai dau ochii cu ea luni la scoala. crying Ce sa fac? cum sa imi cer scuze? va rog, eram asa aproape sa fiu cu ea, si din cauza asta cred ca ma uraste sad va rog! Amandoi avem 14 ani.

5 răspunsuri:
| STEFANXxX a răspuns:

Http://www.TPU.ro/.........da...se mai intimpla.Sa iti zic serios cind dansam cu o fata care imi placea mult tot am simtit asa, dar totusi e normal asta, pentru ca tu o iubesti asa de mult incit sa ai erectie.Eu cred ca tu ai trebui sa nu-i spui ce s-a intimplat, doar prefate ca nu s-a intimplat nimic. Spune-i doar daca vrea sa iasa cu tine daca ii place atit de mult de tine;)

| αηυтzα a răspuns:

Ce dragutlove struck Alex eu te sfatuiesc sa vorbiti pe mess si sa ii spui ca o placi love struck o sa inteleaga fii sigur!

| B0GDI a răspuns:

Nu poti fi pedofil...

| chocolate_1698 a răspuns:

Claudia e fata de care zici? Oricum, minti frumos, pedofilule happy

| Vevand a răspuns:

rolling on the floor))))))) spune.i ca iti place mult mult de ea si nu te.ai putut controla...laughingbig grin