| Malloryy a întrebat:

Am dat-o in bara cu un coleg. Simt ca e suparat pe mine...cred ca i-am tradat ..involuntar..increderea in mine. Tin foarte mult la el, aproape ca pot sa spun ca imi place de el. Nu stiu cum sa il recastig. Imi e teama sa vorbesc cu el pur si simplu. Nu vreau sa iasa un moment si mai penibil decat e. Deci ceva sfaturi? Ce pot face pentru el? Fara sa ma fac de ras

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce sfaturi putem sa-ti dam, daca nu ne-ai spus ce s-a intamplat?
Fiind doar coleg de scoala sau munca, este bine sa mentii o relatie politicoasa si rece, ca nu-ti este iubit.

| Plato a răspuns:

Ce i-ai facut? Ce varsta aveti? Ce relatie aveti?
Nu ai zis absolut nimic.

| Irinel15123532 a răspuns:

Nu o sa inteleaga nimeni nimic, nu ai specificat lucrul care l-ar fi deranjat, de unde sa stim ce staf sa iti dam cand nu cunoastem nici 2% din problema. ''Am o problema, ajutor, ce sfat imi dati?'' Este logic?

| OrdanKarris a răspuns:

Desfaci picioarele si ai terminat discutia.