| razor2000 a întrebat:

am fost cu o fata 1 an dupa neam despartia din cauza unui prieten... dupa am fost cu ea si iar ne-am despartit dupa iar am fost cu ea si ne-am despartit dar ne-am certat rau credeti ca ea ma mai iubeste:? EU o iubesc mult ce pot sa o fac sa fie iar cu mine

Răspuns Câştigător
| IndecentGirl a răspuns:

Poi...ar trebui sa'i arati ca o iubesti...si date viitoare cand vor mai aparea conflicte intre voi.ar fii bine sa discutati cu calm.nu prin cearta.si daca o iubesti atat de mult. spune-i'o ca poate si ea simte acelasi lucru pentru tine. BAFTA. Funda?big grin

4 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Spune-i ca o placi, si ca v-ati saturat sa va certati, spune-i ca o iubesti. si stai linistit in orice cuplu unde partenerii chiar se iubesc ies si certuri, incearca sa te impaci cu ea. succes si la revedere.

| ramoyoopisicel a răspuns:

Numai ai ce face, daca te iubea era cu tine si nu va desparteati de atatea ori. mai bine cauta-ti pe altcineva.

| newarena1 a răspuns:

Arata-i ca o iubesti

| Mony_5165 a răspuns:

Demonstreaza ca o iubesti...si daca o sa mai fiti impreuna...cand e vorba de certa nu va certati si incercati calmi sa rezolvati problema fara sa va despartiti