| aannaammaarriiaa24 a întrebat:

Hei,buna laughing am un prieten cu 2 ani mai mare decat mine, si neam despartit de 2 ori pana acuma si el zice ca ma iubeste, si suntem impreuna de 5 luni, ce credeti oare chear ma iubeste pe cum spun va rog sa ma ajutati :* dau funda :*

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce iubire mai e si aceea in care te desparti de 2 ori in 5 luni? Iti dai seama ce va urma in viitor? Te indemn sa fii mai circumspecta.

| neutrino a răspuns:

Daca vei accepta, el te va iubi un timp.

| Doub a răspuns:

Ai neamu' mare? Eu cred ca "chiar*" te adora.

Răspuns utilizator avertizat
| aannaammaarriiaa24 explică:

Nu ne-am despartit de 2 ori in 5 luni, ne-am despartit intr'un an jumate aproape zi acum suntem impreuna de 5 luni