| anonim_4396 a întrebat:

:*! Am și eu o problemă, cam de 3 luni îmi place de o fată, am încercat să îi spun, dar nici nu mă bagă in seamă, problema fiind că pur si simplu mă ințeapă ceva in piept mereu, am incercat să ma mint că nu o plac, să mă innec în alcool si tutun inutil, am avut doar gânduri de suicid, și nu stiu ce sa fac crying, need help, vreau doar sa scap de durere, dau funda + vot big grin

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Este doar o fata, nu trebuie sa iti distrugi prezentul si viitorul pentru ea, nu e prima nu e ultima de pe pamant, lumea nu incepe si nu se termina cu ea, nu o baga in seama ignoro sterge-o din viata ta si gata, nu castigi nimic daca faci un obicei din vicii. Te distrugi si pe tine si pe cei din jurul tau care tin la tine.

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Stii si mie imi place de Vanzatoarea de la casa de pariuri sportive si la fel nici nu ma baga in seamalaughing) Prietene scuza ma ca am inceput asa Pai daca nu te baga in seama inseamna ca nu te place Sau nu vrea sa fie cu tine acum ce sa i faci sa o ei cu forta sa o legi in lanturi? Iubire cu forta nu se poate si se numeste viol. Hartuire sexuala smd! Incearca sa te orietentezi spre o alta fata o fata care te va placea si vei reusi sa sa formezi un cuplu fericit! ok? Accepta faptul ca nu poti avea toate fetele care le ai place! Altfel vei traii doar in chinuri ce naiba! Sau iti place sa te chinui Daca ti place sa te chinui atunci raspunsul meu si a celorlalti e de prisos!
Traieste ti viata fii fericit lasa Fetele care nu te vor pentru Altii ok?

| Blaji a răspuns:

Alcoolul si tigarile nu sunt o rezolvare. daca vezi ca nu te baga in seama nici nu are rost. stiu din proprie experienta. incearca sa iti faci o prietena pe masura ta.

| Blaji a răspuns:

Tigarile si alcoolul nu sunt o rezolvare, de ce te amagesti singur. daca nu te baga in seama dao drecu. cautati una pe masura ta

| IulianOvidiu a răspuns:

Frate stii ce sa faci, fii tare, daca vezi ca nu te baga in seama o bagi in masa de vreo cateva ori de ei de ea si vezi cum o sa iti treaca de tot placutul asta al ei si o sa iti revii, deci pe scurt fii tare si nu o mai baga in seama.winking

| Hiroiuky31 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si spune-i, nu fa ca mine... eu de o luna tot incerc sa spun!