| Noname73 a întrebat:

Am mai pus o intrebare dar nu prea am gasit un raspuns rezonabil. Sunt emo, si de un timp ma simt indragostit de cel mai bun prieten al meu, care el este indragostit de o fata mai mare, si nu stiu ce sa fac, da, sunt virgin dar am avut o iubita, dar cand am sarutat-o, nu simtisem nimic, dar ma simt si atras de poze cu baieti de pe net, am nevoie de ajutor...

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Probabil esti gay. Care este problema? Eu nu vad nimic in neregula tine. Esti un om normal, ca noi, doar ca ai alte preferinte. Nu trebuie sa te simti ciudat. E ca si cum eu iti spun ca nu imi place spanacul iar la 10 prieteni le place. Asta e! Doar nu ma duc sa ma dau cu capul de ceva pentru ca sunt diferita. Daca prietenul tau nu e gay si nici nu ar avea vreo dorinta ascunsa de a vedea cum e cu un baiat, nu ai nicio sansa cu el, sincer.

| piSsuletZ a răspuns:

Esti emo?! Credeam ca moda asta s-a terminat de vreo 5 ani! Esti chiar demodat ce sa zic....Si apoi cred ca esti gay deci iti vei pune fundul la bataie de acum incolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legătură are totul cu faptul că ești emo?

| NakaTaka a răspuns:

Ha gayyyyyyy!

| Iwannabesmart a răspuns:

Hmmm, si cum ai vrea sa te ajutam? Daca simti ca esti atras mai mult de baieti decat de fete, probabil esti gay...

| Noname73 explică (pentru Iwannabesmart):

Stiu, dar faza este ca ma gandesc ce as putea face in privinta cu asta, aceasta e problema.

| Oana92 a răspuns (pentru Noname73):

Nu ai ce sa faci. Daca esti gay singurul lucru care iti ramane de facut e sa inveti sa traiesti cu tine asa cum esti. Pana atunci poti merge la terapie. Pentru depresie (adica starea aia de ''emo'') si pentru intelegerea si acceptarea propriei sexualitati.

| Iwannabesmart a răspuns (pentru Noname73):

Nu ai ce sa faci.