| AlinaClms a întrebat:

Am nevoie urganta de voi!
Eu am instalat mai demmult programa "Sony vegas pro 10" si "Sony vegas pro11"
din greseala le-am sters fara sa la dezinstalez si am curatat cosul de pe desktop, deci acum vrau sa-mi reinstalez programa si nu pot, pentru ca nu am dezinstalato data trecuta!
Acum ce sa fac?!
Ajutooooor~sad
Funda!

2 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Sau mai simplu ia-ti iobit uninstaller si dezinstaleazal din el. Dupa dai pe advanced search si o sa iti detecteze toate filele din calculator care apartin programului, le bifezi si dai delete. Sper ca te-am ajutat.

| AndreyFsk a răspuns:

Instalează Revo Uninstaller(pentru a dezinstala programele defintiv) sau pentru a recupera ce ai şters, instalează programul DataRevovery. Baftă!
Funda?