| AlinaClms a întrebat:

Am nevoie urganta de voi!
Eu am instalat mai demmult programa "Sony vegas pro 10" si "Sony vegas pro11"
din greseala le-am sters fara sa la dezinstalez si am curatat cosul de pe desktop, deci acum vrau sa-mi reinstalez programa si nu pot, pentru ca nu am dezinstalato data trecuta!
Acum ce sa fac?!

Ajutooooor~sad
Funda!

Răspuns Câştigător
| Cupcake666 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic dar eu una m-as duce in control panel-->uninstal a program... si as cauta acolo programele ca sa le dezinstalez si apoi sa merg pe net sa le descarc din nou

dar nu stiu daca va merge sigur...big grin