| denis12patru a întrebat:

am o intrebare. De curand am facut sex protejat cu prietena mea, totul bine si frumos, am terminat in prezervativ cu ea deasupra mea, s-a ridicat de pe mine si am observat ca eram destul de umed la baza penisului..si acum vine intrebarea: se poate sa fi curs din prezervativ pe lateralele acestuia si sa fi iesit lichid din el? Care ar fi sansele?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Umezeala a aparut la baza penisului tau ca urmare a scurgerii din vagin a unui amestec de secretii vaginale care este format din secretia vaginala normala (leucoree), de mucus cervical si mai ales lichid lubrifiant care este produs in cantitate mai mare in timpul actului sexual. Daca prezervativul folosit are marimea potrivita, atunci acesta este lipit perfect de penis pe intreaga sa lungime si suprafata si in aceste conditii practic este imposibil ca sperma sa poata sa treaca printre penis si prezervativ si sa se si scurga afata pe sub inelul de cauciuc ingrosat existent la capatul deschis al prezervativului.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la ea. Gravitatia.

| Frank51 a răspuns:

E de la ea, mai ales in pozitia aia.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pai de ce n-ai gustat sa vezi de la ce lichid venea umezeala: de la al tau sau al ei. Poate gustai un cocktail,

| BuBBlesykeSs a răspuns:

E de la ea...

| elaventurero a răspuns:

Sansele sunt 0%.
Felicitări pentru folosirea prezervativului. Tine-o tot timpul la tine!

| Vladescape a răspuns:

Aveai penisul transpirat