| RauL8229 a întrebat:

Am o intrebare. Imi place de o fata, si am tot vorbit cu ea in ultimele zile, dar nu i-am spus inca ca imi place de ea. eu aveam inainte sa vb cu ea o prietena. Dar m-am despartit de ea. Fata asta de care imi place a tot vorbit cu mine si asa, da azi mi-a scris ca sa nu ii mai scriu pentru ca sa nu se supere prietena mea si sa nu se supere persoana cu care vorbeste ea. eu la cine m-am interesat de ea, a zis ca nu are niciun baiat cu care vorbeste sau asa. Eu i-am raspuns la mesaju ala spunandu-i ca nu mai am prietena si ca nu am stiut ca ea vorbeste cu cineva, si ca imi cer scuze ca am stresat-o. Ea a zis ca nu ii nimic si atat. ce poate fi asta? Din moment ce ea de fapt nu are cu "prieten" si doar dupa ce a zis ca sa nu ii mai scriu a aflat ca nici eu nu mai am? Ce ar trebui sa fac? Imi place de ea foarte mult si chiar mi-ar place sa fie ceva intre noi, dar nici nu vreau sa o fortez

4 răspunsuri:
| antoniaidk a răspuns:

"Da-i timp timpuluiwinking "

| RauL8229 explică (pentru antoniaidk):

M-am gandit si eu la asta. Da oare de ce ar fi spus ca vorbeste cu cineva, daca stiu 100% ca nu vorbeste?

| OMFGConrad a răspuns (pentru RauL8229):

Pentru că nu vrea să o mai deranjezi tu? Te-ai gândit la asta?

| antoniaidk a răspuns (pentru RauL8229):

N-avea chef de tine.