| duchamp a întrebat:

am o intrebare pentru baieti happy aveti vreo problema daca iubita voastra se face cu fond de ten sau lipglos? va displace cumva sau va deranjeaza cand o sarutati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi intra in gura tot machiajul ala mult, fondu de ten, baza de machiaj...omg si lipglossu ala lipicos.Cu atatea chestii nefolositoare se pot da femeile astea tinere ca nici nu le mai recunosti de atata machiaj.
Insa i-am zis sa termine cu prostiile ca nu o mai pup si a inteles.

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Desi sunt fata, ma risc sa-mi dau cu pararea. in primul rand(zic eu) depinde de baiat dar si de gustul fondului de ten sau lipgloss-ului! incearca sa nu folosesti prea mult. Me fostii mei imi spuneau cand ii deranjau ceva si chiar ma bucura chestia asta. pe unii ii deranja ca folosesc, pe altii nu. Deci..am zis bine ca depinde de baiat. cel mai bine ar fi sa-l intrebi tocmai pe el!

| Chriistos a răspuns:

Lipglossul e nasol, e lipicios. Si fondul de ten ii strica tenul, risca sa faca acnee.

| lulus9695 a răspuns:

Buna eu sunt fata si pe prietenul meu il deranjeaza numai cand folosesc lipsgloss pentru ca este lipicios mai bine folosesc un ruj dar nu dat in excces iar cu fondul de ten mai bine fara acum depinde si daca fata are probleme cu cosurile ar trebui sa foloseasca ceva usor care nu incarca tenul sau un tratament asa ca cel mai bine este de folosit un rimel si putin ruj (oricum dupa putin timp de stat cu iubitul tau rai fara el)

| Caus_Styvan_1992 a răspuns:

Eu la fel nu prefer cind o fata se da in genere cu machiaj urasc makeupull