| dreams73 a întrebat:

Am o intrebare si eu. Sunt clasa 10 si imi place un tip cu trei ani mai mic. da da mai mic. Cred ca si el are ceva fasa de mine, dar nu-l pot intelege. E atit de straniu. Vrea sa iasa cu mine, dar vorbeste cu foarte multe fete pe net. Azi m-a intrebat daca il iubesc si mi-a spus ca el stie asta. Nu am mai patit sa ma indragostesc de unu' mic. Am iesit cu baieti multi, dar mai mari.

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Nici tu nu te-ai vedea lângă el, ce să mai zicem noi.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si eu am crescut multe fete mai mici ca mine, si acum actualii, lor, imi multumesc... dc nu aif ace si tu la fel

| dreams73 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Vezi tu, care e diferenta. Eu sunt d-soara.

| Polaris a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Opinia lor despre tine?

Prea dulce, prea fin.
http://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU

Da, sunt bun de stand-up, nu? NU?!