| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica MARE problema...La scoala am vazut o fata super draguta dar are prieten sad.I-am aflat numele, am gasit-o pe facebook si nu stiu cum sa incep sa vorbesc cu ea...sunt timid.
Funda celui mai bun raspuns.
REPEDE big grin :X

4 răspunsuri:
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Te descurci tu, doar esti ''Awesome".

| suMRed34 a răspuns:

Incepe prin a-ti face curaj si ai spune un buna, iar dupa aceea fii tu. Daca te va placea, o va face pentru ceea ce esti.Glumeste cu ea, fa-o sa rada, poarta-te frumos, incearca sa o cunosti si intr-un final poate o vei cuceri.Mult succes!

| anonim_4396 explică (pentru suMRed34):

I-am spus "Buna" pe facebook...am intrebat-o ce face si nu imi raspunde...
O sa imi fac curaj maine sa vorbesc cu ea dar daca sta cu el nu o sa pot...
Ceva sfaturi sa o fac sa vorbeasca cu mine pe fb?

| Lil2828 a răspuns:

Pai daca are prieten...nu cred ca o sa ai sanse prea mari,dar ai putea,daca tot ai facebook-ul ei, sa ii dai cerere de prietenie, si cand ti-o accepta, intreab-o ce face si apoi totul o sa vina de la sine, dar sa nu ii vorbesti de alte fete sau de fotbal laughing vorbeste-i despre ce le place fetelorhee hee Sper ca te-am ajutat si ca ai inteles ce ak vrut sa spun big grin Funda? :O3