| Marius_4602 a întrebat:

am o prietena pe care o plac si nu stiu ce sa fac am mai fost odata cu ea dar nu a mers infine acum este altfel. cand stam afara vine la mine in brate ma tine de mana daca ma duc undeva vine dupa mine a si plans din cauza mea ca i-am zis ca am o problema si nu ii zic si ea a zis ca nu am incredere in ea si a inceput sa planga... eu ce sa mai cred? cine are o mica solutie are Funda.

Răspuns Câştigător
| EuS200 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti deschis cu ea, sa ii zici parerea ta si sa o intrebi care e adevarul. S-ar putea sa fie interesata de tine pentru oamenii care vor sa fie "doar prieteni" nu se tin de mana(parerea mea). Faptul ca isi doreste sa ai incredere in ea, poate spune multe lucruri. Incearca sa vorbesti cu ea deschis sau sa flirtezi si tu cu ea, si vezi unde veti ajunge.

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Te place. Daca nu a mers atunci, nu inseamna ca nu va merge acum. Totul depinde de voi