| anonim_4396 a întrebat:

Deci..Imi place de un baiat. La inceput el i-a placut de prietena mea. Din vara de anul trecut tot se uita la mine. Cand trec pe langa el.sau stam sa intram la 12 in scoala ( sunt de dupa.amiaza ). De luna trecuta nu mai face asta. sa va spun dc. pentru ca odata ma plimbam cu o prietena pe afara si pe ea o dureau picioarele si a spus sa stam undeva. si ea s-a pus fix pe banca de la scara din fata scari lui. eu atunci nu l.am vazut deloc si masina era in parcare.eu atunci i.am spus ca nu mai imi place de el si ca l.am uitat cu ajutorul altui baiat ( unu cu care vb ca sa.l uit dar nu pot ).( am facut asta doar pentru ca asa zisa prietena a mea spune la toti secretele mele desi ei nu o cred.si nu am vrut sa mai stie nici un secret de.al meu.si dupa ce am plecat m.am uitat la geamul lui si era deschis.de atunci la inceput primele 2 saptamani de atunci nu ma baga deloc in seama.acum se mai uita la mine din cand in cand ( stiu asta pentru ca ma uit la el fara ca el sa ma vada ), uneori cand mai trece pe langa mine se mai si impinde. uneori cred ca ma place, alte ori ca nu ma place, iar alte ori ca.si bate joc de mine.ce credeti? ( in afara de faptul ca trebuie sa vb cu el )
A da si am uitat sa va spun ca nu am vb niciodata pana akuma.Si stie ca.l plac
Si recunosc.am vrut sa.l uit.dar tot timpul gasesc baietii care ba sunt intr.o relatie, ba nu ma plac, ba nu.i plac eu.deci tot timpul cand vreau sa uit nu pot.
Si mai e inca ceva. O alta prietena de-a mea care vorbeste cu el l-a intrebat anul trecut in decembrie daca ma place si el a spus " da putin ". Si la mai intrebat odata in martie daca ma place si el a spus " nu stiu ". Ti.n sa mentionez ca nu eu am pus.o sa.l intrebe
azi am pus`o pe una din cele mai bune prietene care vorbeste cu el din cand in cand sa-i dea o scrisoare...in ea nu spune ca`l plac...in fine...o venit ia ddat scrisoarea inapoi lu Ioana [ prietena mea ] si a spus ca are prietena...desi ciudat era ca NEVER nu la`m vazut cu o fata... dupa tot in aceea pauza... a venit din nou sus... si Ioana vine in clasa si ma treage de mana si ma duce pe hol...acolo il vad pe el. care atunci cand m-a vazut si-a dat ochii peste cap... dupa am plecat in clasa...mai un pic si plangeam...dar chestie e ca pe hartie a scris ceva... "Nu merci fan curier "...ce credeti ca inseamna ( partea cu fan curier )? mai ales ca din cauza asta am plecat de la scoala... ca eu normal neveam la 5... dar am plecat la 3...in timpul orelor ( ca profa nu veni`se atunci )

2 răspunsuri:
| R0CA19 a răspuns:

Am citit inceputul si la ce ortografie ai iti zic din prima sa lasi dragostea si sa te pui pe invatat.

| SakonSIUkon a răspuns:

Ma mai pe scurt te rog de aia nu ai raspunsuri pana acum O__O imi pare rau trebuie problema si intrebarea si se rezolva asa ne stricam ochii in radiatiile astea trebuie sa ma chinui sa ma benoclez laughing))