| anytimeanywhere a întrebat:

am o problema acum ceva timp am fost cu un baiat cam o luna dar el m-a inselat cu asazisa si fosta "cea mai buna prietena a mea" dar ei spuneau ca nu au vrut si dadeau vina unu pe altu...laughing fostul meu prieten vazand ca nu a avut pe moment nici un efect s-a sarutat cu ea chiar in fata mea si ea tot continua atunci sincer am suferit dar mi-a trecut.

Dupa ceva timp eu si o alta prietena de-a mea mergeam in parc si ne'am intalnit cu ea, noi eram in spatele ei cam la vreo 3 m de ea si am inceput sa ne batem joc de ea adica sa o injuram ea nu stiu sigur daca a auzit dar atunci am simtit ca chiar o merita dar acum ma simt prost... ce sa fac? a meritato?

PSsickea acum incearca sa'i fure si iubitul celeilalte prietene ale mele laughing)
-sper ca ati inteles :X :X

Funda+ vot la toti

Răspuns Câştigător
| sweet_1875 a răspuns:

Stii ce sa ii zic "Cu tine o zii cu mine o viata Eu ii sunt iubita iar tu ramai o zdreanta" asta ii poti spune akelei fete

6 răspunsuri:
| Allexandraaa a răspuns:

rolling on the floor)) Ce t*arfa proasta. De ce nu va puneti tu si prietena ta pe ea? Dupa o mama de bataie sigur nu va mai vrea sa ii fure si prietenei tale iubitul. Si in felul asta te mai descarci si tu pentru ce ti-a facut.winking

| summer12 a răspuns:

Am cunoscut si eu fraiere din astea,
Trateazo dupa cum merita, n-ai ce pierde, prietenia voastra s-a dus deja, nu merita nici sa o ierti vreodata, nu o sa se schimbe, o are in sange.

| anytimeanywhere explică:

Mersi tuturor :* big hug :X

| friday a răspuns:

O merita cu varf si indesat, n`ai de ce sa te simti prost. Curvana ce e.

| COOLboY a răspuns:

CiribiliGirl, poate ca prietena ta nu a stiut ca iubitul ei este si iubitul tau. Poate ca nu merita, trimite-mi un mesaj daca ea a stiut sau nu. Adresa mea http://www.tpu.ro/utilizator/dlzh

| Smile94 a răspuns:

Asemenea fete,cauta doar atentie, simt nevoia sa aiba tot ce e deja al altora, si daca ai injurat-o, bine i-ai facut