| SubaRobert a întrebat:

Am o problema, de vreo luna am dureri abdominale, vomit dimineata, am greturi si am inceput sa am pofte. seara sunt foarte obosit.Ma duc la baie foarte des, insa urina este de culoare maro inchis. m-am gandit la o posibila sarcina pentru ca mi-am inceput viata sexuala de curand cu un baiat. Specific ca si eu tot baiat sunt. El a spus ca a ejaculat in mine, insa nu stiu ce sa cred.credeti ca sunt gravid?

12 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Ori ai chef de caterinca ori abuzezi de prostie, care e varianta corecta? smug

| rox13yy a răspuns:

Lol

| bsb a răspuns:

Stiu eu cum sa iti dai seama. du-te in bucatarie, deschide geamul. Odata ce ai facut asta, arunca-te. Sper ca nu stai la 1... sau parter. a innebunit lupu.

ahh, app, ai noroc ca nu ti-a ejaculat in gura, asa poate ramaneai gravid si nasteai copilul pe cur... sigur iesea dragon cu 3 capete ca in basme... wtf

| Aanyaa a răspuns:

Ha ha ha ce gluma buna, bai da esti desteptlaughing

| bl0ndha a răspuns:

Se poate du-te la un control

| Hachiko_6637 a răspuns:

Da.este posibil sa fii insarcinat! dar poti sa ai pofte si de la sex...

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Cum sa ramai gravid?laughingdaca specifici ca esti baiat?

| Hahaha_5483 a răspuns:

Ce intrebare de rahat! laughing

| AlexAmice a răspuns:

Parerea mea thinking

lasa.te de bitefight :*

| Sabrina_6425 a răspuns:

Doamne la ce te duce capu. laughingapropo urina e maro inchis fiindca ai baut cola sau ceva cu coloranti distia inchisi big grin me rog esti nebun moama ai ramas gravid! laughing)))

| JaKe99 a răspuns:

Cred ca esti tampit.

| Ael a răspuns:

Posibil boala venerica.