| MadaMadalina1234 a întrebat:

Salut,TPU! Am o problema. Eu si cu iubitul meu nu ne-am sarutat inca si as vrea sa fac eu primul pas ( noi suntem timizi). Relatia a tinut 3 luni.Ce credeti? Prea devreme? N-am mai sarutat pe nimeni pana acum. Deci nu prea stiu ce sa fac.Intrebare este : Ar trebui sa -l sarut acum sau sa mai astept? Dau FUNDA! :X

Răspuns Câştigător
| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Iiii. First Kiss! Nu-i prea devreme, daca vrei... KISS! KISS! KISS!

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Relatia a tinut sau inca mai este? Poate ne explici si noua cum este sa ai un iubit cu, care nu te-ai sarutat. Eu zic sa mai astepti pana va sti si el ca are o iubita pe care trebuie sa o sarute.

| Maxim96 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-l saruti ca sa simta si el dragostea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Trei luni si nimic? Ar trebui sa-ti pui semne de intrebare atunci cand o faci prea devreme dar dupa 3 luni ar fi si timpul sa o faci. Daca niciunul nu are curaj ce veti face mai tarziu daca va fi ceva mai serios, veti sta fiecare si veti spune:"Doamne ajuta!"? eu nu cred. Nu conteaza ca nu ai mai sarutat pe nimeni pana acum din contra e mai frumos pentru ca primul sarut nu ai cum sa-l uiti.Ia-ti inima in dinti si fa u primul pas, doar nu iti cere nimeni ceva extravagant daca nu e stilul tau. Simte-te bine si succes!

| darriya a răspuns:

Deci de 3 luni esti cu el si nu v-ati sarutat?laughing cati ani ai?

| MadaMadalina1234 explică (pentru darriya):

12.

| darriya a răspuns (pentru MadaMadalina1234):

Bai eu zic ca esti cam mica pentru baieti,dar daca tu crezi ca faci bine sa stai cu un baiat, e alegerea ta... daca te saruti nu e ceva anormal, doar ca trebuie sa si iti placa timpul respectiv, ca sa ajungi sa te saruti cu el, ca daca nu iti place de ele nu o sa iti placa nici ca te va saruta laughing dar ai grija sa nu ajungeti la altceva de la sarut laughing)esti prea mica!

| Myvoiceroman a răspuns:

Mai asteapta pana termini grupa mica.

| Myvoiceroman a răspuns:

Sau cauta-l pe Pedobear sa te invete sa saruti.

| adyta007 a răspuns:

Uita de saruturi. Treci la actiune. SEX! Fa-o ca un camion, simte si tu ciocanul. FUNDA?

| VampireBlood a răspuns (pentru adyta007):

Serios? Are 12 ani și tu așa o sfătuiești?