| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, in timpul actului sexual prezervativul mi-a ramas in vagin. Ce pot face pentru al scoate?

6 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Nu te sfătuiesc sa încerci sa il scoti singura, cel mai bine este sa te vadă un specialist, in cazul asta, un ginecolog,

| XxBlueRosexX a răspuns:

Incearca sa il scoti cu degetele daca nu reusesti mergi la medic... data viitoare spune-i sa si-l puna mai bine

| neutrino a răspuns:

Roaga-ti mama sa te ajute, daca nu, mergi la medic.

| Emilian65 a răspuns:

Dupa ce ai facut sex, ai fost la toaleta? Poate iese dupa ce iti faci nevoile fiziologice.

| Alcyon a răspuns:

Daca nu reusesti sa-l scoti singura, mergi la medic.

| Siimiiiiii a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri, am hotarat ca maine sa ma duc la medic.