| Anonim_3463 a întrebat:

am o problema mare sunt zile numarate pina la ziua mea iar eu nici idee nu am unde as putea sa o sarbatoresc, avind in vedere ca e majoratul si vreau sa fie totul special si cu mult chef toata noaptea.Plizzzz help me!

3 răspunsuri:
| rotaruia a răspuns:

Da'' du-te si tu nene prin oras si uita-te prin localuri, cluburi, bodegi. nu sta ca tristu si intreba pe net, e majoratu'' tau ce naiba. ocupa-te si tu putin

| georgeak a răspuns:

Eu la majoratul meu am plecat la munte.Am invitat colegii de clasa si prietenii, am stat 2 nopti la munte si distractia a fost asigurata.

| Deeutza_7588 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, iti recomand El Dictator.Este foarte fain! Distractie placuta! Bye