| RoxanaRR a întrebat:

Mai e o saptamana pana la majoratul prietenului meu si nu am absolut nici o idee ce as putea sa-i cumpar. O sa-i fac o caricatura cu noi doi dar vreau sa-i mai iau ceva. Help me.

1 răspuns:
| Laughin4now a răspuns:

Caricatura nu e o idee rea, dar poţi să te uiţi pe diferite site-uri, gen: Weheartit şi Pinterest şi te poţi inspira de pe-acolo. Gândeşte-te că originalitatea va creşte valoarea cadoului. Prietena mea cea mai bună le duce prietenilor ei un cadou din origami; unei fete i-a dus o Hello Kitty, iau unui băiat o sticlă de Jack. Multă baftă!