| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Nu credeam ca o sa vina si ziua aceasta dar na, uite ca a venit. Eu sunt genu' ala care isi gaseste greu fata potrivita, na, acum mi-am gasit. Nu stiu cum sa sarut, adica stiu ca am mai avut o prietena dar a fost acum ceva timp. Acum sunt tot felul de mijloace, pe care sa le folosesc? Ma intalnesc cu ea, cum o sarut? O musc de buze, o sarut pe buze sau clasicul " mozol "? Vreau si mai multe sfaturi despre relatii, multumesc! :3

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa saruti fata, faci o proba cu o papusa am eu una verde daca o vrei tio dau dar mi-a aduci fata inapoi bine

| NotToday a răspuns:

La inceput, destul de usor... Ii atingi doar buzele. Pe urma: http://www.youtube.com/watch?v=tCITaAyJR9Y. Sau ma rog, puteti incerca french kiss :D

| AnutzaBM a răspuns:

Hmmm pas cu pas, asa zic eu...prima intalnire povestiti, glume si la finalul intalnirii cand tu o conduci acasa sau la autobus etc. ii furi un pupic pe buze, apoi la intalnirile urmatoare cu un sarut mai frantuzesc happy asa zic eu...ca daca sari din prima sa ii musti buza se sperie biata fata big grin si un sfat: nu te stresa prea tare, lasa totul sa curga de la sine, asa e cel mai bine.Bafta