| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, stiu ca pare incredibil, dar asta este adevarul.
Eu am 18 ani si acum am absolvit liceul,m-am angajat pe timp de vara ca si antrenor de tennis. Sincer sa fiu, imi place foarte mult meseria asta, se castiga bani frumoși, ai contact cu tot felul de oameni si plus de asta sunt respectat, faza nașpa este ca m-am îndrăgostit de o copila de 13 ani, eu având prietena,nu stiu cum s-a întâmplat asta,m-am tot gândit ca o sa imi treacă dar faza ii ca fata nu stiu de ce sta toată ziua pe la terenuri si uite așa am ajuns sa imi petrec cu ea de luni pana vineri toată ziua,i-am zis de multe ori sa meargă acasa, dar nu vrea. As fi dispus sa trec peste diferența de vârsta, dar problema cea mai nașpa ii ce o sa Zică tata,mama mea,sora mea, prietena mea(care a început sa vadă ca stau toată ziua cu ea ), tatăl ei cu care ma întâlnesc toată ziua la teren si este un om de nota 10, prietenii mei,imi este frica de ce o sa zică lumea, ea imi da semne ca ma place, imi face multe favoruri si fite, daca era cu 2 ani mai mare nu as mai fi stat pe gânduri, dar așa imi este greu, voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

Nimic ciudat! ^.^

Diferența de vârstă dintre părinții mei e de 9 ani... și mai există mii de astfel de cazuri!
Dar 5 ani să știi că nu e chiar așa de exagerat!
Dacă crezi că poți să ai răbdare cu ea, atunci cred că ar trebui să începi a ignora ce zic alții!
Pentru că nu te ajută cu nimic criticile și chiar dacă acum sună ciudat, dar poate că mai târziu vei regreta! ^.^

6 răspunsuri:
| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai prietena, vezi-ti de prietena si lasa in pace fatita de 13 ani. Ea este un copil si nu stie ce face. Eventual, spune-i treaba tatalui ei si el va sti ce are de facut in continuare.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Te simti bine in orgoliul tau de macho ca i s-au sucit mintile unei copile care nu stie ce-i cu ea. Daca esti un mascul valoros de ce nu a pus ochii pe tine o individa bine de cariera, independenta financiar, care stie ce trebuie ales din tagma barbatilor? Deci in afara de aspectul legal - care e valoarea ta pe piata? Nu cumva ai crescut inegal si la mansarda mai trebuiesc niste caramizi? Intre barbati vorbim. Mi s-a intamplat si mie la 24 de ani cu o pustoaica de 14. Esti copac?

| anonim_4396 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Frate hai sa iti explic ceva, in primul rand nu ma cred un macho sunt un baiat normal ok? In al doilea rand am prietena de varsta mea dar hai ca m-ai enervat cand erai un putan umbla vreo mare femeie de afaceri dupa tine? nu este vina mea ca ne-am indragostit unul de altu dar stai calm nu sunt un animal daca la asta te gandes-ti oricum urat sa din partea ta sa ma faci nebun

| WaterDrop a răspuns:

Are 11 ani, nu 13.Nici macar nu esti capabil sa te informezi corect, ce naiba.

Poate totusi vei fi capabil sa realizezi cati ani de puscarie faci.

| UzOm a răspuns:

Dacă tu te-ai săturat de libertate, dă-i bătaie! Dacă ești matur comportă-te ca unul, dacă nu, să ai succes după doi metri de beton.