| AnoOnim23 a întrebat:

..am si eu o curiozitate. Oare de ce toti baietii inseala?
la aceasta intrebare as dori sa raspunda cati mai multi baieti, iar cel mai sincer raspuns primeste fundita:*

Răspuns Câştigător
| BUFU_7128 a răspuns:

Da, inselam, sincer, multi inseala doar ca aiba cu ce se lauda la prieteni, sau din pura plictiseala, aceste 2 motive sunt de cele mai multe ori, alt motiv, poate nu o iubeste p actuala si a intalnit marea dragostewinking. intelegi ce vreau sa spun.

24 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se plictisesc repede pentru ca isi dau seama ca ce a stralucit la inceput a fost un diamant fals

| ATHOS a răspuns:

De unde stii ca toti baietii inseala?

| AnonimA a răspuns:

Buna eu sunt fata dar totusi ii doresc sa iti rasp la intrebare

nu toti baieti inseala nu trebuie s aii bagam p toti in aceiasi oala sunt si baieti care nu inseala pentru ca iubesclove struck
si baieti care inseala ori nu iubesc fata respectiva ori vor ceva nou

| Alex0194 a răspuns:

Dar fetele de ce inseala? Chiar crezi ca toti baietii inseala?

| deviant18 a răspuns:

Prietenul meu a raspuns ca din lipsa de ocupatie si din dorinta unei alte gaurilaughing eu spun ca nu toti baietii insalabig grin

| andreea_9470 a răspuns:

Nu toti inseala. de exemplu eu stau de 2 ani si 5 luni cu prietenul meu, dar nu m-a inselat niciodata. si sunt 100% sigura de asta.

poate tu ai avut parte mai mult de baieti, care te-au inselat. daca a fost asa, ei nu te-au iubit. o sa gasesti si tu pe cineva, care sa te iubesaca mai presus de orice si atunci o sa-ti schimbi parereahappy

| Cretaker a răspuns:

>de ce toti baietii in seala
>toti baietii inseala
>toti

Vezi tu, unii baieti sunt...boi.
Nu toti inseala, though.

| itarkan a răspuns:

Cica se duce o blonda la un mare invatat, si il intreaba:
-Mare Sensei cum se face ca un barbar care inseala este gigolo, casanova samd, si o femeie care inseala este considerata usuratica, curva samd?
Dupa cateva minute de gandire marele sensei ii da raspunsul:
Fata mea, gandeste-te la femeie ca la un lacat, si la barbat ca la o cheie. Un lacat care se deschide cu mai multe chei e un lucru care nu are nici un pret, un lucru bun de nimic. Insa o cheie care deschide mai multe lacate este un lucru de mare pret.

Si tu intrebi de ce inselam? pentru ca putem, ca vrem sa ne razbunam, sa aratam ca suntem sexy inca, sa ii umilim pe altii, samd.

| cristianorudi7 a răspuns:

De trefla

| mario a răspuns:

Nu conteaza ca inseala si cat inseala.conteaza ca te iubeste si te respecta.pentru ca 100 de femei sau gauri cum zicea una mai sus.nu face cat cea pe care o iubesti cu adevarat, si tot la ea te intorci acasa, dar mai e si varianta ca daca iubesti cu adevarat, nu inseli, dar aici depinde de firea fiecaruia.winking

| diesel94 a răspuns:

Sincer eu cred ca fetele inseala mai mult, eu am o relatie de 10 luni stabila si nu am inselat dar am fost inselat...

| AdelinaC a răspuns:

Pt ca asa e felul lor, in Romania nu exista exceptii iar toti baietii inseala.Nu poti sa ceri fidelitate si sinceritate unui baiat, de fapt stii cum e si vorba aia,, unde nu e nici Dumnezeu nu cere"

| Sice a răspuns:

E foarte simplu, Flory.Toti avem natura asta, insa vezi tu exista acel soi de fete care stiu cum sa tina in frau bondaru' din noi.Ne plictisim foarte repede, aici e toata problema deci incearca sa eviti monotonia intr-o relatie ca de nu ai belit-o(la figurat).
Aaa si te rog eu reformuleaza intrebarea din ''De ce toti baietii inseala?'' in ''De ce o mare parte din baieti inseala?''. Daca eu as spune ca toate femeile sunt curve mi-ai da dreptate? Nu, nu mi-ai da si stiu bine ca nu e asa. Sper ca m-am facut inteles!

| Cronki a răspuns:

Eu nu insel, pentru ca imi iubesc partenera de viata, dar ca duc la altele numai ce este in plus.,.,., Ex: cand productia e mare, e o risipa sa lasi marfa sa se strice! Deci exportam! big grin oh go on

| hahaha a răspuns:

Tu esti cazuta in cap? scuze de exprimare. de unde ai dedus tu ca toti baietii inseala? daca tu esti mai silly (sa zic asa) si toti baietii cu care ai fost te inseala... asta nu inseamna ca TOTI BAIETII INSEALA! baga bine la cap

| Sov95 a răspuns:

Hello! Eu sunt baiat (mah, nici macar nu am 18 ani si nici macar nu am avut pana acum o iubita), dar iti spun, ba chiar iti jur ca nu mi-as insela niciodata iubita in acel mod... NICIODATA!

| Sov95 a răspuns:

Concluzie: Nu toti baietii inseala! tongue

| Sconcsiş a răspuns:

Daca nu o iubeste... Sau daca ii place de alta mai mult...

Da ce? Fetele nu inseala?!

| adsfsf a răspuns:

Stereotip.

| System a răspuns:

Toti oamenii sunt diferiti, si de ce pui toti baetii la un nivel adica toti inseala, ei bine draga mea nu e chiar asa, unii baieti prefera sa fie sinceri cu persoana iubita, dar asta in cazul cind cei doi se iubesc foarte mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ti-a spus ca toti? a mintit.eu nu am inselat niciodata.si nici nu am de gand. din dragoste si respect, din principiu, nu am facut-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi raspuns pentru care si fetele inseala. Sa fim seriosi, nu doar baietii fac asta si toata lumea stie! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viind ca suntem niste curvari si asta este adevarat ca baieti inseala ca nu le mai place de fata cu care sunt ei.PA PA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti baietii inseala, asa ca nu ne baga pe toti in aceeasi oala