| Gosh. a întrebat:

O intrebare pentru baieti...
Care sunt lucrurile pe care baietii nu le-ar dezvalui niciodata?
Sau despre care ar povesti?

Cel mai interesant raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Daca cineva sufera din cauza organului sexual, precis nu va spune nimanui sa nu se faca de rusine. Iar de povestit, povestesc verzi si uscate. Si cea ce nu fac si cu acea se vor lauda. In special cate femei au avut ei. si ce grozavi sunt ei in preajma femeilor. Cu asa ceva sigur se lauda. Daca merg la fete si din pacate nu reusesc sa satisfaca dorintele cuiva, precis nu va spune nimanui. Cred ca aceste doua probleme sunt. Pa

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca sunt inca baieteii mameiI don't want to see

| Vizitiul a răspuns:

Nu le-as dezvalui unui necunoscut sau unei persoane in care nu am confienta deplina.
As povesti absolut tot persoanei iubite, nu as ascunde nimic. Intr-o relatie de iubire nu trebuie sa existe secrete, cu atat mai putin retineri.
EstiUnRatat- raspunsul tau este unul pueril, sa nu crezi ca toate se-nvart in jurul unui madular in erectie. O sa-mi dai dreptate in viitor.
Cristina - spui ca baietii povestesc despre fotbal toata ziua. Cred ca multi dintre ei se simt indignati la spusele tale. Sa inteleg ca fetele povestesc toata ziua despre telenovele si shopping?
Sunt sigur ca nu, e valabil si-n cazul baietilor.
Zenithf- mai bine spui adevarul, in caz contrar se lasa cu mustrari de constiinta. Eu m-as simtii insultat daca cineva m-ar crede inger, dar in realitatea sunt un drac.
Rauldog- de ce nu ai dezvalui adevarul? Doresti ca persoanele de langa tine sa se hraneasca cu minciuni? Ce s-ar intampla daca toti am apela la minciuni? Am ramane deziluzionati intr-un final, nu crezi?
P. S- ingriedentele "succesului" in Romania sunt: minciuna, coruptia, vocabularul vulgar, aroganta, indolenta, prostitutia. Toate aceste chestiuni fac ca patria noastra sa fie locuita de oameni inerti, oameni printre care ma numar si eu, un orgolios, arogant, uneori narcisist, dar posed bunul simt (cu cine merita) si urasc minciuna.

| Zenithf a răspuns:

Sunt mai multe lucruri pe care nu le vor dezvalui. Lucruri de care le este rusine, sau lucruri pe care cred ca partenera nu le-ar intelege.
De exemplu, sotia mea imi zice ca sunt un inger, insa nu stiu ce-ar zice daca i-as spune ca... big grin
Hehe, nici aici nu pot sa scriu asta, nu vreau sa va stricati parerea buna despre mine. :->

| Adyr0 a răspuns:

Ca au facut sex cu unul sau mai multi baieti.

| cristinna1919 a răspuns:

Eu cred ca ar povesti toata ziua despre fotbal...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce va intereseaza?

| CyClopedy a răspuns:

Eu nasi devaluii niciodata ceva stanjenitor saucare miar strica reputatia de exenplu daca sunt un dur, un smecher sa se afle ca masi uita la telenovele, uec.Si imi place sa povestesc despre groaza sau comedie si lucruri amuzante de exemplu farse sau glume si imi place sa vorbesc de jocuri dar in nici un caz sa vorbesc despre telenovele, de fete imi place sa vorbesc cu baieti dar nu cu fetele.

| SexyFoxxx a răspuns:

Nu ar spune ca nu li sà sculat straight face

| allexxander a răspuns:

Ca au facut sex oralwinkingwinkingwinking