| Bogdiii93 a întrebat:

am si eu o intrebare, la care vreau sa imi raspunde-ti cum credeti ca ar trebui sa fie! Am avut o relatie de 1 an de zile si ne-am despartit acum 6 luni. Vreau sa ma ajuta-ti si va rog sa nu luati in ras. Odata ce prietena mea, de 1 an de zile,are o aventura cu alt baiat,credeti ca ea,m-a mai iubit in acea perioada dupa ce a avut aventura cu alt baiat? Daca fosta mea prietena,a avut o aventura cu alt baiat,se mai poate numii iubire intre mine si ea,adica ea ma mai iubea,daca avea o aventura cu alt baiat? Si daca a avut o aventura cu vreun baiat,mai venea la mine sa ma iubeasca incontinuare,unde de la mine nu a avut altceva,decat cearta,jigniri,bataie, scuipaturi, din cauza geloziei mele. Dati-mi niste pareri bune si adevarate.Multumesc! O zi buna incontinuare!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți meriți soarta dacă nu ai știut să o apreciezi și să o respecți!
Auzi la el, scuipat! Niște pistoale la purtător nu ai?
Pa, pa.

| RAY a răspuns:

Nu confunda atractia sexuala fizica cu iubirea, in mod clar putem iubi si avea aventra pentru ca e vb de o nevoie, pentru a bea apa inseamna ca iubesti apa sau ca nu isi iubesti partenerul? sau poate tea iubit o data dar tu la ce comportament ai avut sa regasit in bratele altui barbat, desigur obisnuinta conteaza si ea dar aia nu-i iubire e doar monotonie

| BlueViP a răspuns:

Daca o jigneai, o scuipai, o bateai, sincer imi pare rau sa iti zic dar nu ii meriti iubirea. Da, normal ca te-a iubit daca ti-a acceptat nebunia. Daca a avut o aventura, e nevoia de afectiune pe care nu i-ai oferit-o.

| Bogdiii93 explică (pentru BlueViP):

Pai si se mai intorcea la mine?

| DenisaLuana1997 a răspuns:

Da, daca in timpul relatiei voastre chiar te-a iubit, oricat ar incerca nu ii poate trece sentimentul asta in 2-3 zile. Chiar daca a avut o aventura cu alt baiat, daca asta s-a intamplat cu putin timp dupa ce v-ati despartit, sunt in proportie de 85% sigura ca inca mai tinea la tine. Probabil a facut lucrul asta pentru ca vrea sa uite de tine mai usor. Daca chiar te-a iubit, o sa inceapa sa ii treaca sentimentele fata de tine undeva peste... sa zicem 1-2 luni.